New items
Zintegrowane instrumenty zarządzania w samorządzie terytorialnym
Inscenizowane zabójstwa i samobójstwa : studium kryminalistyczne
Zatrudnienie wspomagane : teoria i praktyka
Przedszkolna codzienność w doświadczeniach dzieci - podejście mozaikowe
Konkurencyjność przedsiębiorstw przemysłu mleczarskiego w kontekście uwarunkowań jednolitego rynku
 
The library cooperates with portal of library e-services »w.bibliotece.pl« - we invite you to visit library profile, to benefit with additional possibilities.
News
SYLWIA KUBIK - Pisarka z Powiśla

25 maja w BANS w Elblągu (Biblioteka Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu) przy ul. Czerniakowskiej 22 gościliśmy pisarkę Sylwię Kubik (Sylwia Kubik - pisarka z Powiśla)
Było bardzo miło.
Podsyłamy link do obejrzenia.

link do rozmowy www.youtube.com

2 kolaz Sylwia Kubik 2022 minimini.jpg

FLORUM MOTUS

Wystawa malarstwa Magdaleny Synak-Lasmanowicz pt. "Florum Motus" w Galerii Filar Sztuki od 30 maja do końca czerwca.

FlorumMotus film.MOV

Magdalena Synak-Lasmanowicz - ur. 1997, elblążanka, wszechstronnie uzdolniona artystka. Swoją przygodę z artyzmem rozpoczęła w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu, grając na wiolonczeli. Następnie jej serce skradły sztuki plastyczne, z naciskiem na rysunek i malarstwo, które wiele lat szlifowała w Miejskim Domu Kultury pod okiem cenionej opiekunki Katarzyny Smeji-Skulimowskiej. Od 2016 roku zamieszkuje w Warszawie, gdzie ukończyła studia magisterskie na Akademii Sztuk Pięknych na kierunku Architektura Wnętrz. Obecnie poszerza swoją wiedzę z zakresu historii sztuki na studiach magisterskich na Uniwersytecie Warszawskim. W swojej sztuce inspiruje się antykiem i szczególną uwagę przykłada do emocjogenności barw. Pasjonuje ją fotografia, botanika i brytyjska literatura idylliczna.
obraz 18 (50x70cm) mini.jpg