New items
Negocjacje
Public relations : wizerunek, reputacja, tożsamość
Netter atlas neuroanatomii i neurofizjologii
Edukacja żywieniowa
Public relations : praktyka komunikowania 3.0
 
The library cooperates with portal of library e-services »w.bibliotece.pl« - we invite you to visit library profile, to benefit with additional possibilities.
News
Gwiezdne mity

Sandra Stypuła studentka III roku w Instytucie Ekonomicznym ANS w Elblągu jest autorką prac najnowszej wystawy w Galerii Filar Sztuki pt. "Gwiezdne mity".
Wszystkie prace zaprezentowane na wystawie zostały zainspirowane mitologiami i gwiazdozbiorami. Tematem przewodnim jest mitologia grecka i gwiazdozbiory w korelacji ze zwierzętami i znakami zodiaku. Pojawiają się także mity nordyckie, egipskie, chińskie, japońskie i konstelacje powiązane ze zwierzętami. Prezentowane prace zostały w całości wykonane przy wykorzystaniu markerów akwarelowych, tuszy i folii do złoceń.

Wystawa potrwa do 15 września.
Panna-min-min.jpg

W mennonickim klimacie

10 maja o godz. 13.00 zapraszamy na spotkanie autorskie pod tytułem „W mennonickim klimacie” z Sylwią Kubik - pisarką z Powiśla.

Spotkanie odbędzie się w Bibliotece ANS w Elblągu w oddziale BU2 przy ul. Czerniakowskiej. Pisarka opowie o swojej najnowszej powieści zatytułowanej „Mennonitka i hrabia” jedynej na świecie powieści o mennonitach.

SylwiaKubikMennonitka1-WYDARZENIE2 na Facebooka.jpg